Neden Bizi Tercih Etmelisin ?

Gri Fotoğraf Atölyesi, Denizli’de gelin damat, mezuniyet, bebek ve hamile çekimleriyle özel gün fotoğrafçılığı yapıyor! Aile bağlarıyla birbirine bağlı ekibimizin deneyimleri ve bilgi birikimiyle düşlediğiniz tüm özel ânları taçlandırıyoruz… Canlı renklerle, doğal ışık ve özel konsept çalışmalarıyla güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Yıllar geçse bile hatıralarınıza her bakmak istediğinizde, yüzünüzdeki tebessüm oluyoruz. Mutlu anıların en özel yanı benzersiz belgelerle baş ucunuzda saklanabilmesidir. İşte tam da bu yüzden, fotoğrafçılık sanatının en kıymetli çalışmalarını bizi tercih eden dostlarımız için yapıyoruz.

Denizli düğün fotoğrafçıları arasında yer almamızı sağlayan, markamızın fark yaratan kareleri oluyor. Neden mi, çünkü bilgisayar desteği ile üzerinde bolca oynanmış pozlar yerine doğal ışığı kullanarak çekimler yapıyoruz. Teknoloji ve doğanın bize sunduğu sınırsız imkânlarla büyüleyici bir düğün hikâyesi tasarlıyoruz. Gülen gözlerinizi, aşkla bakan bakışlarınızı ve en sıcak gülümseyişlerinizi yakalıyoruz. Biz sizin için ânı donduruyor ve yıllarca bakabileceğiniz sıcacık belgeler haline getiriyoruz. Özellikle dış mekân çekimlerinde yaptığımız birbirinden özel çalışmalar bu sayfa üzerinde yer alıyor, incelemenizi tavsiye ederiz! Karar vermenize etkisi olan canlı gibi duran özel çalışmalarımız var.

Dilediğiniz her yerde çekimler yaptığımızı söylemiş miydik? Mekân seçimi konusunda Gri Fotoğraf Atölyesi ailesi sayesinde sorun yaşamayacaksınız. Estetik çalışmalar için uygun yerler önerilerimiz arasında. Ayrıca istediğiniz şehir içi ve dışı yerleri de birlikte değerlendirebiliriz. Tek bir mekân olmak zorunda da değil. Mesela; save the date ağaçlar arasında yemyeşil kırlarda, ay çiçeklerinin arasında olabilir. Trash day için sahil, deniz kenarı veya tarihi mekânlar kullanılabilir…. Görüşmeye geldiğinizde, her konsept için daha pek çok farklı alternatifle karşınızda olacağız. Albümlerinizi, orijinal kopyaları, dijital baskıları, duvar için tasarlanan fotoğraf çalışmaları, düğün hikâyesi ve konsept çekimlerin video kayıtlarını ise yaklaşık 3 hafta içerisinde teslim ediyoruz.

Kendinizi çok özel hissedeceğiniz çekimler için hazır mısınız? Tüm bu hizmetlerden yararlanmak, Denizli’de düğün fotoğrafı çekilecek yerleri belirlemek ve fiyat teklifleri almak için Gri Fotoğraf Atölyesi iletişim bilgileri sayfanın üst kısmında sizleri bekliyor.